Sıkça Sorulan Sorular

Güncelleme Onayı İçin Kontrol Listesi

Sisteminiz güncellenmeden önce aşağıdaki durumları kontrol ediniz.

Kobi Paket ile Güncellemede Tasarımlar Bozuluyor mu?

Kobi eticaret paketi hiçbir özel tasarım ve modifikasyona dahil değildir.  Güncelleme yapıldığında temanızda yapmış olduğunuz renk / biçim ve tasarımsal değişiklikler https://www.imagazademo.com adresindeki orijinal haline geri döner. Eğer tarafınızdan yapılan modifikasyonlar varsa bunları bize belirtmelisiniz. Aksi halde yapılan değişiklikler orijinal haline geri döndüğünde işlemleri tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.


 

Premium Paket ile Güncellemede Tasarımlar Bozuluyor mu?

Hayır bozulmaz. Premium E-Ticaret paketleri özel tasarıma sahip olduğu için renk, görünüm vb. hiçbir özellik güncellemeden etkilenmeyecektir.

Modülleriniz kaybolacak mı?

- Hayır modülleriniz kaybolmayacaktır. Ancak yine de güncelleme onayı verdiğiniz mesajda ek satın aldığınız modülleri tarafımıza bildirmenizde fayda vardır.

Verilerde Kayıp Olacak mı?

- Sitenizdeki tüm ürünler, kategoriler, görseller vb. içeriğe ait unsurların tamamı eksiksiz olarak korunur, hiçbir kayıp gerçekleşmez.

Neden Onay talep ediyorsunuz?

Yazılımlarda gelişen teknoloji, altyapı, entegrasyon ve uygulamalar neticesinde göreceli geliştirmelerden dolayı kullanım, tasarım, görüntü ve işleyiş farkları ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimiz alışılagelmiş düzenini bozmak istemese de güncellemelerde sağlıklı ve stabil işleyiş için alışkanlıklarını yeniliklere bırakmak zorunda olabilirler.


Bu durumun habersiz yapılması etik olmayacağı ve tarafınızın işlemler öncesinde bilgilendirmenin daha doğru olacağını düşündüğümüzden dolayı ön bilgi olarak bu dökümanı okumanızın faydalı olacağını düşündüğümüzden sizden onay talep etmekteyiz.

Onayı Nasıl Veririm?

Aşağıdaki metni güncellemenin talep edildiği ticket içerisine kopyalayıp göndermenizi rica ederiz.


Kopyalanacak Metin:


https://yardim.imagaza.net/guncelleme-onayi-icin-kontrol-listesi?catID=49 adresinde belirtilen şartlar doğrultusunda güncelleme yapılmasını ve güncelleme sonrasında oluşacak değişiklikleri kabul ederim.


 


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.